Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Чи можна оформити субсидію, якщо у володінні є автомобіль?

Аватара
 
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Жилищно-коммунальные услуги, защита прав потребителей

Чи можна оформити субсидію, якщо у володінні є автомобіль?

Сообщение #1 Pravnik » 16.11.2018, 08:31

Відповдіно до п. 2 ч. 6. Положення про порядок призначення житлових субсидій:
Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:
2) будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда).

При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.

Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо право власності або володіння на транспортний засіб набуто під час отримання житлової субсидії, громадянин, якому призначено житлову субсидію, протягом 30 календарних днів зобов’язаний повідомити про це структурному підрозділу з питань соціального захисту населення незалежно від розміру вартості транспортного засобу;
Тобто, положення даної норми Закону треба розуміти так, що особа може не отримати субсидію, якщо саме володіє транспортним засобом із зазначеними вище умовами.
Володіння, користування та розпорядження своїм майном — відноситься до «цивілістичної тріади».
Володіння нерозривно пов'язане з здійсненням безпосереднього матеріального зв'язку з річчю. Наприклад, тільки володілець може бути істинним власником транспорту. Орендар не володіє транспортом, а лише може користуватися ним.
Оскільки, наприклад, автомобіль потребує державної реєстрації, то та особа яка фактично та юридично закріплена власником авто, і буде називатися володільцем.

Вернуться в Субсидии



Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость