Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Чи потрібно безробітним сплачувати ЄСВ щомісяця після призначення субсидії?

 
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 08.10.2018

Чи потрібно безробітним сплачувати ЄСВ щомісяця після призначення субсидії?

Сообщение #1 AndreyPravnik » 16.10.2018, 09:38

Одним із найчастішим запитаням на гарячій лінії уряду (15-45) є запитання про те чи потрібно безробітному сплачувати щомісяця ЄСВ після призначення субсидії.

Згідно слів Міністра соцполітики Укрнаїни Андрія Реви, для отримання пільги необхідно оплатити ЄСВ лише за три місяці, за період якого для розрахунку розміру субсидії берться доходи.
дії.

Тобто на зимовий період, соціальний внесок має бути сплаченим за будь-які три місяці 1-2 кварталів 2018 року до моменту подачі документів в управління соцзахисту.

Якщо Вас змушують підписати річний договір на сплату ЄСВ, посилайтеся на статтю 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Вона гарантує право на одноразову сплату ЄСВ.

І якщо Ви подали заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, орган доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви зобов’язаний укласти договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Сплата ЄСВ відображається у базі даних Пенсійного фонду і цей період зараховується громадянам до страхового стажу.

Вернуться в Субсидии



Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость