Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Стосовно засвідчення копії документів

 
Сообщения: 187
Зарегистрирован: 08.10.2018

Стосовно засвідчення копії документів

Сообщение #1 AndreyPravnik » 25.03.2019, 14:54

Згідно з статею 60 Господарсько процесуального кодексу: "довіреність від імені юридичної особи видається за підписом (електронним цифровим підписом) посадової особи, уповноваженої на це законом, установчими документами.". Оригінали документів, зазначених у цій статті, копії з них, засвідчені суддею, або копії з них, засвідчені у визначеному законом порядку, приєднуються до матеріалів справи.

Крім нотаріальних органів, засвідчувати вірність копій документів відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року „ Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „ Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України, мають право державні та громадські організації, установи, підприємства. При цьому копії документів видаються на бланках цих підприємств, організацій та установ. Вірність копії документа засвідчується підписом керівника чи уповноваженою на те службовою особою та печаткою. На копії зазначається дата її видачі та робиться відмітка, що оригінал знаходиться на цьому підприємстві, в установі, організації. А як вбачається зі справи фотокопію документа з навою «Довіреність №10/10-18» на представництво інтересів позивача засвідчено не керівником позивача, а особою, що вказана у самій фотокопії цієї ж довіреності.

 
Сообщения: 187
Зарегистрирован: 08.10.2018

Сообщение #2 AndreyPravnik » 25.03.2019, 15:07

Крім підприємств, установ, організацій, засвідчувати вірність копій документів відповідно до Закону України „ Про адвокатуру“ мають право адвокати у справах, які вони ведуть.


Вернуться в Хозяйственное и корпоративное правоКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость