Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

На стіні будинку незаконно розмістили рекламний банер

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

На стіні будинку незаконно розмістили рекламний банер

Сообщение #1 Pravnik » 10.12.2018, 15:08

Заявники просять ЖЕК прибрати незаконно розміщену рекламу на фасаді будинку.

Відповідь:
За результатами здійснення огляду майстром дільниці стін вищевказаного Будинку була підтверджена наявність розміщеної на рівні останнього поверху зовнішньої реклами.

Разом з тим, оскільки ЖЕК наразі не володіє достовірною інформацією стосовно того, на яких підставах вищезгадана реклама була розміщена та у зв’язку з відсутністю належних на те повноважень щодо вирішення вказаних у Вашому зверненні питань, Підприємство звернулося до місцевого Управління містобудування та архітектури з проханням щодо з’ясування усіх обставин справи та відновлення прав мешканців будинку, що імовірно були порушені.

Додатково повідомляємо, що наразі інформація про розміщену на стіні будинку рекламу вже перебуває на опрацюванні в Управлінні містобудування та архітектури (далі – Управління).

У разі виявленого порушення законодавства України та рішень Міської ради з приводу правил розміщення реклами та порядку використання спільного майна власників квартир багатоквартирного будинку, працівниками Управління буде складений відповідний акт та ініційовано питання відносно необхідності демонтажу неправомірно розміщених об’єктів зовнішньої реклами.

Вернуться в Жилищное правоКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость