Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Клопотання про перенесення слухання справи за фактом порушення ПДР для подальшого розгляду за участі адвоката

Аватара

Специализация: Жилищно-коммунальные услуги, защита прав потребителей

Клопотання про перенесення слухання справи за фактом порушення ПДР для подальшого розгляду за участі адвоката

Сообщение #1 Pravnik » 13.11.2018, 13:41

Якщо ви не бажаєте спілкуватись з поліцейськими наодинці і не бажаєте сплачувати штраф, накладений з порушенням Конституційних прав громадянина, роздрукуйте і возіть в автомобілі 10 примірників клопотання, два примірники якого необхідно заповнити, перший вручити під підпис та відеозапис поліцейському, а другий, з підписом поліцейського про отримання, віддати своєму адвокату.
Поліцейському:
звання та посада: ________________________
Громадянина(ки) України:

К Л О П О Т А Н Н Я

___.___. 201__ року. приблизно о ___ год. ___ хв. посадова особа органів Національної поліції України _______________________________________ спеціальний жетон №.__________ повідомив(ла), що розглядається справа про адміністративне правопорушення, яке я, нібито, вчинив(ла).
Статтею 59 Конституції України кожному громадянину гарантовано право на професійну правничу допомогу (...Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав...). Також, статтею 268 КУпАП мені, як особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, при розгляді справи гарантовано право користуватися юридичною допомогою адвоката.
Повідомляю, що ОСОБА_АДВОКАТ, з яким я заключив договір про отримання правової допомоги, не має можливості негайно прибути на місце розгляду справи про адміністративне правопорушення.
Враховуючи те, що в даний час мій адвокат ОСОБА_АДВОКАТ не має можливості бути присутнім при розгляді даної справи, керуючись частиною 1 статті 268 КУпАП та статтею 59 Конституції України, з метою забезпечення мого Конституційного права на професійну правничу допомогу,
ПРОШУ:
розглядати дану справу в присутності мого адвоката ОСОБА_АДВОКАТ.
відкласти розгляд даної справи на іншу дату та час, про що письмово мене повідомити на адресу: _____________________________________________.
Окремо звертаю Вашу увагу на положення статті 64 Конституції України, де йдеться: “...Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України...”. Повідомляю, Конституцією України не передбачено випадків обмеження права на професійну правничу допомогу, наданого мені статтею 59 Конституції.
Наголошую, що відмова в задоволенні цього клопотання є умисним позбавленням мене конституційних прав людини і громадянина.
__________ ___________

дата
підпис ПІБ

Вернуться в Автовладельцам