Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Законом України «Про виконавче провадження», не передбачено порядку та умов контролю боржником механізму розподілу державним виконавцем коштів при примусовому виконанні виконавчих листів.

 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 05.02.2019
Специализация: Исполнитель

Законом України «Про виконавче провадження», не передбачено порядку та умов контролю боржником механізму розподілу державним виконавцем коштів при примусовому виконанні виконавчих листів.

Сообщение #1 daggetson » 05.02.2019, 13:11

Статтями 45-47 Закону України «Про виконавче провадження», не передбачено порядку та умов контролю боржником механізму розподілу державним виконавцем коштів при примусовому виконанні виконавчих листів.

РІШЕННЯ СУДУ: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/71828206

В данній справі саме БОРЖНИК звернулася до суду із скаргою на дії державного виконавця, мотивуючи вимоги тим, що виконавцем при розподілі стягнутих з неї сум грубо порушено вимоги закону щодо нездійснення належного розподілу та перерахування коштів по виконавчих провадженнях.

Суд першої інстанції скаргу БОРЖНИКА задовольнив, визнав дії державного виконавця такими, що суперечать вимогам ч. 2 ст. 46 Закону України «Про виконавче провадження» при розподілі коштів між стягувачами по зведеному виконавчому провадженню.

Однак, судом першої інстанції не було враховано, що скарга на дії державного виконавця була подана БОРЖНИКОМ. Не надано доказів на підтвердження того, що діями державного виконавця були допущенні порушення прав саме БОРЖНИКА у межах виконавчого провадження.

Статтею 383 ЦПК України в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин визначено, що сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішеннями, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.

Таким чином, суд апеляційної інстанції, задовольняючи апеляційну скаргу державного виконавця на ухвалу суду першої інстанції, зазначив статтями 45-47 Закону України «Про виконавче провадження», не передбачено порядку та умов контролю боржником механізму розподілу державним виконавцем коштів при примусовому виконанні виконавчих листів.

Цю та іншу корисну інформацію Ви зможете знайти у нашому телеграм-каналі
ЗА ПОСИЛАННЯМ - ДОЛУЧАЙСЯ!!! https://t.me/vyconavec

Вернуться в Исполнительное производство (Виконавче провадження)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость