Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Зразок листа до ДВС з приводу не зазначення рахунку на який необхідно перераховувати стягнуті кошти

 
Сообщения: 187
Зарегистрирован: 08.10.2018

Зразок листа до ДВС з приводу не зазначення рахунку на який необхідно перераховувати стягнуті кошти

Сообщение #1 AndreyPravnik » 12.03.2019, 15:54

Головному державному виконавцю
_________________________ (повне найменуваня органу ДВС)
_________________________ (ПІБ Виконавця)
_________________________ (адреса ДВС)


_____________ року ______________________ отримало ваш лист № _____ від ___________ року, щодо виконання постанови про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника від 30.01.2019 року, винесену при примусовому виконанні судового наказу № _____________ від ___________ року, виданого ______________________.
Розглянувши постанову про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника від ________________ року у виконавчому проваджені ________ №________ (далі - Постанова), її неможливо виконати з наступних підстав:
1. З пункту 2 Постанови, є незрозумілим обсяг відрахувань з заробітку (доходу) боржника, оскільки з одного боку зазначено: “проводити щомісячне утримання з усіх видів заробітку (доходу), що належить до виплати боржнику, після відрахування податків в розмірі 1/4 частини поточних аліментів щомісяця” та з іншого боку зазначено:“проводити стягнення заборгованості до 50 % щомісячно”. Зазначені вище умови мають неоднозначне трактування та суперечать умовам щодо стягнення аліментів встановлених судовим наказом № 361/5557/2018 від 24.10.2018 року, виданого Броварським міськрайонним судом Київської області, та ч. 2, 3 ст. 70, ч. 1 ст. 71 Закону України “Про виконавче провадження”.
Так, згідно з ч. 1 ст. 71 Закону України “Про виконавче провадження”, ч. 5 ст. 183, ч. 3 ст. 184 СК України, з боржника на підставі судового наказу № 361/5557/2018 від 24.10.2018 року, виданого Броварським міськрайонним судом Київської області, необхідно стягнути аліменти у розмірі 1/4 частини усіх видів заробітку (доходів), але не менше 50 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше 10 прожиткових мінімумів на дитини відповідного віку, щомісячно.
А також, згідно з ч. 3 ст. 70 Закону України “Про виконавче провадження”, ст. 195 СК України, п. 6 розділу 16 “Інструкції з організації примусового виконання рішень”, затвердженої Наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 року № 512/5, стягнення заборгованості за аліментами та загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику.
2. В пункті 3 Постанови не зазначено реквізити рахунку органу державної виконавчої служби, рахунку приватного виконавця, на який необхідно перераховувати стягнуті кошти.
Відповідно до ч.1 ст. 69 Закону України “Про виконавче провадження” підприємства, п. 2 розділу 16, п. 3 розділу 10 “Інструкції з організації примусового виконання рішень”, затвердженої Наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 року № 512/5, постанова про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника повинна містити: реквізити рахунку органу державної виконавчої служби, рахунку приватного виконавця, на який необхідно перераховувати стягнуті кошти.
Враховуючи вищенаведене,
ПРОСИМО:
1. Надати роз'яснення щодо розміру відрахувань з заробітку (доходу) боржника. Письмові роз'яснення надати за поштовою адресою: _____________________________.
2. Зазначити відповідно до чинного законодавства реквізити рахунку органу державної виконавчої служби, на який необхідно перераховувати стягнуті кошти.____________________
_______________

Вернуться в Исполнительное производство (Виконавче провадження)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость