Pravnik.com.uaЖиття переможе смерть, а світ – темряву.

АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ про перерву в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, їх ненадання або надання не в повному обсязі

Аватар
 
Повідомлення: 281
Зареєстрований: 05.10.2018
Звідки: Київ
Специализация: Захист прав споживачів

АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ про перерву в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, їх ненадання або надання не в повному обсязі

Повідомлення #1 Pravnik » 13.11.2018, 12:29

http://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/23/f415112n41.doc

АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ
про перерву в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, їх ненадання або надання не в повному обсязі


__________________________
____ ____________ 20 __ р.

(найменування населеного пункту)
(дата складення)


Згідно з договором №_________________________________________________________________________________________________________________________________________споживач___________________________________________________________________(найменування юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи споживача)
висловлює претензії ______________________________________________________________________________________________________________________________________________(найменування суб'єкта господарювання - виконавця)щодо послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зокрема стосовно ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________(інформація про перерву в наданні послуг, їх ненадання або надання не в повному обсязі) у період ________________________________________________________________________.

У зв'язку з викладеним виконавець повинен забезпечити відповідний рівень надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, усунути порушення, провести перерахунок розміру плати за перерву в наданні таких послуг, їх ненадання або надання не в повному обсязі.

Інші умови:_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Цей акт-претензію склали:

виконавець ______________________________
(найменування посади,
_________________________________________
прізвище, ім'я та по батькові)
місцезнаходження_________________________
телефон _________________________________
________________
(підпис)


М.П.
споживач ____________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
____________________________________,
місцезнаходження або місце проживання
_____________________________________
телефон _____________________________

_____________
(підпис)


У разі неприбуття представника виконавця в установлений зазначеним договором строк для проведення перевірки кількісних та/або якісних показників або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії цей акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі:

споживач, що проживає у будинку
№ _______________ кв. ____________________
_________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
___________________
(підпис)

споживач, що проживає у будинку
№ ______________ кв. _________________
_____________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
_________________
(підпис)

Повернутись в Житлово-комунальні послуги



Хто зараз на форумі