Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Встановлення дверей в підвал будинку та охорона теплового лічильника

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Встановлення дверей в підвал будинку та охорона теплового лічильника

Сообщение #1 Pravnik » 11.12.2018, 10:02

Заявник звернувся з проханням встановити двері, замок та систему охорони в підвальне приміщення будинку, оскільки в ньому наразі розміщуються дорогостоячі прилади обліку (лічильники) тепла.

Відповідь:
ЖЕК є виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій та надає послуги відповідно до структури тарифу, затвердженого рішеннями виконавчого комітету Міської ради (далі – «Рішення»).

Відповідно до п. 6 ст. 1 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (далі – «Закон»), спільне майно багатоквартирного будинку включає в себе приміщення загального користування (у тому числі допоміжні). В свою чергу підвали відносяться до допоміжних приміщень багатоквартирного будинку (п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону).

Власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку (ч. 2 ст. 4 Закону).

Відтак, оскільки в структуру затвердженого Рішенням тарифу не входять послуги з встановлення дверей, замків до них, сигналізації тощо, а також у зв’язку з відсутністю фінансування вказаного виду робіт, Підприємство станом на сьогоднішній день не має змоги задовольнити потреби мешканців Вашого будинку щодо забезпечення охорони комерційного лічильника тепла.

Проте, у випадку проведення в установленому законом порядку зборів співвласників (ст. 10 Закону) та прийняття рішення стосовно необхідності встановлення окремих елементів захисту допоміжних приміщень і окремих елементів системи центрального опалення, а також у разі погодження умов фінансування вказаного виду робіт, ЖЕК зможе розглянути відповідне подання з переліком вищезгаданих потреб.

Вернуться в Житлово-комунальні послугиКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость