Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Утеплення фасаду будинку - чи входить до переліку послуг з утримання?

Аватара
 
Сообщения: 152
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Жилищно-коммунальные услуги, защита прав потребителей

Утеплення фасаду будинку - чи входить до переліку послуг з утримання?

Сообщение #1 Pravnik » 01.02.2019, 08:35

Відповідно до п. 1.5. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 за № 76, утримання житлового фонду передбачає виконання робіт, передбачених наказом Держжитлокомунгоспу України від 10.08.2004 за № 150 "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень будинків, споруд" (далі - Перелік), зареєстрованим у Мін'юсті України 21.08.2004 за № 1046/9645. Пункт 2.3.13 згаданого Переліку визначає, що улаштування теплоізоляції фасадів відноситься до робіт з капітального ремонту.

Разом з тим, оскільки в структуру діючого Тарифу не закладені витрати на проведення капітальних ремонтів та зокрема, улаштування теплоізоляції фасадів багатоквартирних будинків, наразі можливість виконання нашим Підприємством таких робіт відсутня.

Проте, вже зараз ми пропонуємо Вам, як співвласнику багатоквартирного будинку, ініціювати проведення загальнобудинкових зборів за для вирішення питання про призначення ЖЕК № у якості управителя будинку (ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII).

Відповідне рішення, що супроводжуватиметься укладанням договорів про управління багатоквартирним будинком, дозволить Вам та всім іншим співвласникам будинку отримувати визначений рішенням перелік послуг (в тому числі проведення робіт з капітального ремонту) за погодженими цінами, а також отримувати детальну фінансову звітність по відповідним оборотам коштів тощо.

Додатково зауважимо, що рішення про визначення управителя вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку (ч. 6 ст. 10 Закону № 417-VIII). Рішення зборів співвласників оформляється протоколом, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування ("за", "проти", "утримався"), за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики (ч. 7 ст. 10 Закону № 417-VIII).

Вернуться в Жилищно-коммунальные услуги



Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость