Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Причини виходу з ладу електроприладів в квартирах - межа відповідальності ЖЕКу

Аватара
 
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Причини виходу з ладу електроприладів в квартирах - межа відповідальності ЖЕКу

Сообщение #1 Pravnik » 08.02.2019, 11:28

Під час здійснення огляду працівниками КП ЖЕК (далі – Підприємство) окремих елементів внутрішньобудинкових та квартирних мереж електропостачання будинку № _ по вул. _ в м. _ встановлено, що причиною виходу з ладу згаданих у Вашому зверненні приладів є перевищення мешканцями будинку максимально допустимого навантаження на електромережі та відсутність заземлення або занулення побутових приладів.

Окрім того встановлено, що наявні автоматичні вимикачі на квартирних мережах споживачів наразі не забезпечують можливості вчасного знеструмлення згаданих приладів при появі відповідних перевантажень електромереж. Зокрема, це свідчить про необхідність встановлення таких автоматичних вимикачів (запобіжників), що були б розраховані на допустимі значення навантаження – до 1.3 кВт включно.

Відповідно до змісту глави 2.2. постанови Нацком.енергетики, ком.послуг від 14.03.2018 № 312, межа експлуатаційної відповідальності між споживачем - фізичною особою та утримувачем електричних мереж і електроустановок встановляється на відхідних клемах розрахункових засобів обліку поверхових або квартирних електрощитів.

Оскільки відповідні вимикачі знаходяться безпосередньо на квартирних електромережах споживачів, тобто поза межею експлуатаційної відповідальності нашого Підприємства, фінансування робіт з переобладнання або заміни таких запобіжників має виконуватись виключно їх власниками (побутовими споживачами електричної енергії).

Додатково наголошуємо, що для виконання вищезазначених робіт побутовий споживач повинен звернутися до організації, яка має відповідний дозвіл на проведення електромонтажних робіт (лист-розяснення Держенергонагляду від 29.12.2007 за № 01/10-2953).

Вернуться в Житлово-комунальні послугиКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость