Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Що зміниться після списання багатоквартирних будинків з балансу ЖЕК?

Аватара
 
Сообщения: 175
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Що зміниться після списання багатоквартирних будинків з балансу ЖЕК?

Сообщение #1 Pravnik » 05.10.2018, 20:13

Звернення:
Прошу Вас надати змістовну інформацію та роз’яснення щодо рішення міської ради №_ «Про списання з балансу комунальних підприємств житлово-експлуатаційних контор №№ багатоквартирних будинків» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301.
Виходячи з вище сказаного, виникають питання, на які прошу дати змістовні відповіді:
  • Як вплинуть ці рішення на мешканців багатоквартирних будинків, зокрема, яким більше 60 років, які знімають з балансу?
  • Як вплинуть ці рішення на тарифи, зокрема в бік зменшення чи зростання, з надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території.
  • Як вплинуть ці рішення на якість надання послуг, зокрема в бік покращення чи погіршення, з утримання будинків та прибудинкових територій?

Відповідь:
За результатами розгляду Вашого звернення стосовно надання інформації та роз’яснень щодо рішення міської ради №0 «Про списання з балансу комунальних підприємств міської ради житлово-експлуатаційних контор №№ багатоквартирних будинків» та постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок списання з балансу багатоквартирних будинків» від 20.04.2016 року № 301 (далі – «Постанова») повідомляємо, що ЖЕК виконав передбачену Постановою процедуру доведення інформації про прийняття відповідного розпорядчого документа до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення.

Інформуємо, що ЖЕК продовжує надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до визначення управителя або прийняття співвласниками рішення щодо форми (способу) управління багатоквартирним будинком, забезпечує зберігання технічної документації на будинки, актів про списання багатоквартирних будинків з балансу та забезпечує їх подальшу передачу управителям, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків тощо відповідно до вимог чинного законодавства України.

За фактом списання багатоквартирних будинків з балансу тарифи, якість та обсяг послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, незалежно від поточного терміну експлуатації таких будинків, не підлягають зміні.

Вернуться в Житлово-комунальні послугиКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость