Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Зразок Претензії стосовно сплати заборгованості за надані житлово-комунальні послуги

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Зразок Претензії стосовно сплати заборгованості за надані житлово-комунальні послуги

Сообщение #1 Pravnik » 26.10.2018, 14:16

Вих. № від _______________________2018 р.
П.І.П.
09000 м. Київ,
вул.

ПРЕТЕНЗІЯ

Згідно пункту 5 частини 3 статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статей 67, 162 Житлового кодексу України, обов’язком власника (наймача) житлового приміщення є своєчасна оплата наданих житлово-комунальних послуг. Порушуючи норми чинного законодавства, Ви не виконали свого обов’язку щодо оплати спожитих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – «Послуга»). Внаслідок цього, у Вас виникла прострочена заборгованість з оплати спожитих Послуг (далі – «Борг»), які надавались ЖЕК № за адресою споживача: м._________. Розмір відповідного Боргу станом на _______ 2018 становить 99999 гривень.

На підставі вищенаведеного, вимагаємо у 10 денний строк з моменту отримання даної претензії оплатити Вашу заборгованість на наш поточний рахунок № ___________ в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО: __________.

В разі незадоволення претензії ми будемо захищати свої права у судовому порядку. У такому разі з Вас буде стягнуто суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення оплати, три проценти річних від простроченої суми, судові витрати по справі, а також виконавчий збір у розмірі 10% суми заборгованості (основний борг + усі нарахування).

Зобов'язання сплати Боргу є нерозривно пов'язаним з особою боржника, у зв’язку з чим зміна його місця проживання або реєстрації, так само як і відчуження (передача права власності) майна, з яким тим чи іншим чином було пов’язане зобов’язання, на користь іншої особи, не звільняє його від потреби сплати боргу та відповідних обов’язків.

Окрім того повідомляємо, що згідно абз. 11 п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, субсидія на наступний строк не призначається у разі наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.). У такому випадку субсидія призначається у разі погашення заборгованості або укладення договору про реструктуризацію.

Вернуться в Житлово-комунальні послугиКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость