Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Документи для проведення державної реєстрації зміни учасників-нерезидентів української юридичної особи

 
Сообщения: 187
Зарегистрирован: 08.10.2018

Документи для проведення державної реєстрації зміни учасників-нерезидентів української юридичної особи

Сообщение #1 AndreyPravnik » 28.11.2018, 16:40

Для надання юридичної послуги по проведенню державної реєстрації зміни засновників (учасників)-нерезидентів української юридичної особи вам необхідно надати наступні документи:

1. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення (протоколу) уповноваженого органу управління української юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами).

Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується.

2. Документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи в країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо).

Документи, видані відповідно до законодавства іноземної держави, повинні бути легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено міжнародними договорами.

Документ, викладений іноземною мовою, повинен бути перекладений на державну мову із нотаріальним засвідченням вірності перекладу з однієї мови на іншу або підпису перекладача в установленому законодавством порядку.

3. Примірник оригіналу установчого документу української юридичної особи в новій редакції.

Установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи).

Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується.

4. Примірник оригіналу договору про перехід чи передачу частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) української юридичної особи у простій письмовій формі.

5. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі (надавати не обов'язково, може заповнюватися, підписуватися та подаватися нашим представником).

6. Документ про сплату адміністративного збору за проведення державної реєстрації або сума коштів готівкою у розмірі 500 грн.

7. Довіреність на нашого представника від української юридичної особи, завірена підписом керівника та печаткою на представництво інтересів, пов'язаних із державною реєстрацією змін до Єдиного державного реєстру.

Також для нотаріального засвідчення підписів учасників на протоколі та новій редакції статуту української юридичної особи необхідна наявність легалізованих у встановленому законом порядку та перекладених на українську мову із нотаріально засвідченим перекладом наступних документів:

- документів, що підтверджують повноваження представників юридичних осіб-нерезидентів на підписання від їх імені протоколу, статуту української юридичної особи у новій редакції;

- рішення (протокол) уповноваженого органу управління юридичної особи-нерезидента продавця корпоративних прав про надання згоди на відчуження частки у статутному капіталі української юридичної особи;

- рішення (протокол) уповноваженого органу управління юридичної особи-нерезидента покупця корпоративних прав про надання згоди на придбання частки у статутному капіталі української юридичної особи.

Вернуться в Другое (если отрасль права не определена)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость