Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Суддя вимагає акт про житлові умови відповідача

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Суддя вимагає акт про житлові умови відповідача

Сообщение #1 Pravnik » 12.03.2019, 22:05

Наше життя повне різного роду подій, часто супроводжених негативними моментами, на кшталт розлучення і поділу спільно нажитого майна. Іноді у клієнтів приватних юридичних клінік виникає практичне питання, Як бути, якщо суддя при розлученні вимагає акт про житлові умови відповідача.


Сильно не заглиблюючись в суть справи, бувалому юристу стає зрозуміло, що швидше за все мова йде про розлучення подружжя, що мають неповнолітню дитину.
Не розуміючи саму природу судових розглядів щодо розлучення подружньої пари, швидше за все позивач задається питанням: чи має право суддя вимагати акт про житлові умови відповідача. Відповідачем швидше за все виступає або чоловік, або дружина.

І так, даючи відповідь на головне питання, хочеться позначити таке: під час судового процесу, який вже був початий у зв'язку з правильною подачею потрібних документів заявником до суду, суддя має право звертатися до відповідача або заявника з проханням надати документи, які б змогли йому допомогти визначити того члена поки ще сім'ї, з яким залишиться жити дитина.

Спираючись лише на зміст позовної заяви та коментарів сторін, що з'явилися в залі судового засідання, суду буде складно вирішити долю неповнолітнього.

Таким чином, наприклад, для забезпечення спокою суду і прийняття вірного рішення, подружжя можуть добровільно надати суду акт про житлові умови відповідача, який можна скласти в житлово-експлуатаційній конторі. Звичайно, у ЖЕКів немає обов'язку складати подібні акти, але зазвичай вони це роблять за символічну плату.
Якщо у вас ОСББ, ЖБК або інша керівна організація, скласти такий акт може представник правління, за підписом голови правління і з мокрою печаткою.

Вернуться в Гражданские дела (Цивільні справи)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость