Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Звернення стосовно встановлення причин не надсилання судового наказу (Приклад)

Аватара
 
Сообщения: 170
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Звернення стосовно встановлення причин не надсилання судового наказу (Приклад)

Сообщение #1 Pravnik » 05.02.2019, 12:52

НАЗВА УСТАНОВИ
_____________________


Вих. № від « » 2019 року

До Господарського суду
Київської області
вул. Симона Петлюри 16/108, м. Київ, 01032

Звернення

ДАТА_1 року Господарський суд Київської області по справі № НОМЕР_СПРАВИ розглянувши заяву комунального підприємства НАЗВА_1 (далі – НАЗВА_1_СКОРОЧЕНО або Підприємство) про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Приватного підприємства НАЗВА_2 (АДРЕСА_1, код 00000000) заборгованості у розмірі 9 068 (шість тисяч шістдесят вісім) грн. 93 коп. боргу, які виникли внаслідок не належного виконання обов'язку по оплаті послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, наказав стягнути з Приватного підприємства НАЗВА_2 на користь НАЗВА_2 - 9 068 (дев’ять тисяч шістдесят вісім) грн. 93 коп. боргу, а також судові витрати в сумі 176 (сто сімдесят шість) грн. 20 коп.

Відповідно до ч. 2 ст. 159 Господарського процесуального кодексу України, суд протягом п’яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень та Єдиному державному реєстрі виконавчих документів, стягувачу на його офіційну електронну адресу, або рекомендованим чи цінним листом, у разі відсутності офіційної електронної адреси.

Повідомляємо, що вказана копія судового наказу станом на ДАТА_2 ще не була отримана нашим Підприємством у електронному або паперовому вигляді.

Просимо повідомити про відомі або можливі причини не надсилання або не отримання такої копії судового наказу нашим Підприємством шляхом надсилання відповіді на дане звернення за адресою електронної пошти НАЗВА_1_СКОРОЧЕНО: АДРЕСА_ПОШТИ.

Начальник
ОСОБА_1

Вернуться в Хозяйственный суд (Господарський суд)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость