Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Зразок претензії до контрагента у разі не оплати (лайт версія)

 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 08.10.2018

Зразок претензії до контрагента у разі не оплати (лайт версія)

Сообщение #1 AndreyPravnik » 26.10.2018, 09:42

Вих. № _______від «___» ______ 201_ р.

Від:
____________________
(реквізити Кредитора)


До:
____________________
(реквізити Боржника

Щодо погашення заборгованості


_____ _______ 201_ року між _____________________(назва Кредетора) (надалі – Постачальник/Виконавець тощо) та __________________________ (назва Боржника) (надалі – Покупець/Замовник тощо) було укладено договір №__________ від ____________ 201__ року, ____ ____________.
_________________________________________________
_________________________________________________
_________________________________________________
( прописати пункти договору які не були виконанні Покупцем/Замовником, а які пункти були виконанні Вами, у разі необхідності можна прикріпити документальні підтвердження виконаного Вами зобов'язання.)

Таким чином, станом на _________.201__ року сума заборгованості
______________________ (назва Боржника) перед ________________ (назва Кредитора) складає ______________ грн. в т.ч. ПДВ.
Якщо вищевказана заборгованість не буде погашена, _____________ (назва Кредитора) буде змушене в подальшому в подальшому врегулювати дане питання в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та Господарсько-процесуального кодексу України.

Таке врегулювання питання в порядку передбаченому законодавством може ускладнити ділові відносини між Продавцем та Покупцем.

Як ділові люди, Ви, звичайно, розумієте всю складність ситуації. Досі наша співпраця була доволі плідною і тому дуже прикро, що таке непорозуміння може спричинити значні збитки нашим підприємствам.

У зв’язку з чим, ТОВ «_________________» просить оплатити суму заборгованості в розмірі _________ (___________________) гривень.


У випадку відмови та/або не оплати _____,__ грн. протягом вищевказаного строку на рахунок № ____________, банк: _______________ МФО ________________ у нас не буде іншого виходу, як вжити рішучих заходів, що матиме ті негативні наслідки щодо яких ми Вас попереджаємо.(посада підписанта) _______________

Вернуться в Хозяйственный суд (Господарський суд)Кто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость