Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Що робити якщо гарантійний строк на товар не зазначено?!

 
Сообщения: 173
Зарегистрирован: 08.10.2018

Що робити якщо гарантійний строк на товар не зазначено?!

Сообщение #1 AndreyPravnik » 17.10.2018, 16:12

У разі якщо при покупці Товару, Вам не видали гарантійний талон, або не було зазначено гарантійного строку не варто засмучуватися, оскільки це питання уже врегулюовано Цивільним кодексом України, а саме статтею 680 визнащо, що строки виявлення недоліків і пред'явлення вимоги у зв'язку з недоліками проданого товару.
Покупець має право пред'явити вимогу у зв'язку з недоліками товару за умови, що недоліки виявлені в строки, встановлені цією статтею, якщо інше не встановлено договором або законом.
Якщо на товар не встановлений гарантійний строк або строк придатності, вимога у зв'язку з його недоліками може бути пред'явлена покупцем за умови, що недоліки були виявлені протягом розумного строку, але в межах двох років, а щодо нерухомого майна - в межах трьох років від дня передання товару покупцеві, якщо договором або законом не встановлений більший строк.
У разі, якщо Продавець не буде реагувати на Ваші зауваження та посилання на Законодавство, ви маєте право в повній мірі подавати до нього судовий позов, для фізичних осіб судовий збір буде відсутній, оскільки були порушені правила споживача, для юридичних осіб прийдеться заплати судовий збір за розгляд справи.

Вернуться в Защита прав потребителейКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость