Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Отримання медичної довідки, або як можна стати божевільним із-за одного слова

 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 08.10.2018

Отримання медичної довідки, або як можна стати божевільним із-за одного слова

Сообщение #1 AndreyPravnik » 20.02.2019, 15:48

У цьому розділі хотів би поділитися своїм досвідом в отриманні медичної довідки для виїзду за кордон, особливо увагу зверну на так називаємих "приватних лікарнях", які без аналізів та обстежень за 1 день зроблять таку довідку без проблем.
Звернувся до мене клієнт з питанням допомоги в оформленні закордоної візи, документи всі зібрали залишилося питання отримання медичної довідки для виїзду за кордон.

Дослідивши питання отримання цієї довідки, з’явилося 2 шляхи для її отримання:

1. Звернутися до державної клініки (далі по текст - ДК), з процедурою здавання усіх аналізів та проходженням усіх обстежень, що загалом по часу зайняло від 1 до 2 неділь та було б затратним оскільки деякі аналізи та обстеження коштують грошей, якщо звісно немає зв’язків у державні лікарні 
2. Звернутися приватної клініки (далі по текст – ПК), та отримати цю довідку 3 варіантами:
І. здавати усі аналізи як і в державні лікарні
ІІ. здати частину аналізів які необхідні для ПК, щоб видати цю довідку
ІІІ. отримання довідки без аналізів

Озвучивши ці варіанти, клієнтом, було прийнято рішення, у зв’язку з обмаллю часу піти 2 шляхом та ІІІ варіантом.
Загугливши де можна отримати таку довідку, знайшов декілька сайті та відразу намагався дізнатися ціну, строки виконання та які документи потрібно. Спочатку відповіді були нормальні вся бесіда була безбідна та не передбачала біди, але до 1 факту, я відразу після того як дізнався ціну та іншу інфу говорив, що довідку роблю для клієнта, і з цього момента починається просто bullshit.
Або вони вас просто пошлють на три веселих букви, або будуть ігнорувати, і саме головне якщо на другий сайт телефонувати, то Ви вже автоматично в чорному списку. На електроні листи взагалі реагують як додіки, при всьому ще й вас лайном поливати що ви спамер, душевнохворі і тд.

Варіант переписки далі:

1. Доброго дня. Необхідна довідка для виїзду за кордон, а саме в Іспанію. Хотів Вас запитати які документи Вам необхідні та яка вартість цієї послуги? Та в який строк буде зроблена довідка? Дякую.
2. вы в чёрном списке
1. Круто працюєте
2. Круто всим долбите
У дані ситуації зрозуміло, що вони уже давно користуються голландським штурвалом, і довбатися у них натурально. На подальші листи взагалі повний ігнор, добавли в чорний список.

1. Доброго дня. Необхідна довідка для виїзду за кордон, а саме в ***, знайшов у Вас на сайті за 450 грн. Хотів Вас запитати які документи Вам необхідні? Та в який строк буде зроблена довідка? Дякую.
2. Вы всем подряд пишите ?
1. Не зрозумів Вашого питання? Кому всім? Мене цікавить питання отрмання довідки.
2. Ну вы всем пишите про то что вам нужна эта довидка. Что вы не понимаете? Вы что спамер?
1. Ви так з усіма клієнтами розмовляєте? Мені необхідно отримати цю довідку, я знайшов Ваш сайт, я написав Вам, хочу дізнатися які необхідні документи, вартість та строк.
2. Вы вчера уже звонили! Вы забыли ? Вы вчера звонили услышали цену и положили трубку . Вы здоровы ?
2. Клиент делает заказ. А не мониторит где подешевле, забывает что звонил и строит из себя душевнобольного
Дізнатися з якого номера я телефонував теж не вдалося, повний ігнор.

З раза 5 я знайшов «контору» яка зробила без лишніх питань і документи були успішно подані до посольства.

Отже, чому ці так звані «конторки» так за боялися 1 фрази,» що довідка не для себе береться», та все просто, скоріше за все це фраза по які вони відразу зливаються і постійно відмовляють, оскільки так себе б повели працівники правоохоронних органів, оскільки діяльність та достовірність таких довідок на рівні «Фількиних грамот», діяльність таких «конторок» взагалі підається сумніву, не говорячи про те, що оплати або буде проходити налом, або взагалі наложеним платежем або іншим способом який би не звіз клієнта з.виконавцем, я не згадую якщо запросити у них статутні документи та їх адрес для особисто спілкування що рівноцінно 0.


Посилання на такі лайно сайти не буду давати тому, що немає сенсу рекламувати шлак та шахраїв, кому буде цікаво пишіть в особисті повідомлення.

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Сообщение #2 Pravnik » 20.02.2019, 20:22

Куллстори, мне понравилось.
Только почему светить героев не хочешь?) Я думаю пользователи интернета по запросу "отзывы *название компании*" смогут благодаря твоей истории себя обезопасить от таких ребят, которые не ведая истины ведут себя некрасиво. :ugeek:

 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 08.10.2018

Сообщение #3 AndreyPravnik » 25.02.2019, 13:07

Pravnik писал(а):Куллстори, мне понравилось.
Только почему светить героев не хочешь?) Я думаю пользователи интернета по запросу "отзывы *название компании*" смогут благодаря твоей истории себя обезопасить от таких ребят, которые не ведая истины ведут себя некрасиво. :ugeek:
Тому, що ці "Герої", на момент того коли я здійснював пошук знаходился на перші сторінці пошуку за запитом "медична довідка для виїзду за кордон", щас ці сайти уже не на перші сторінці.
Загалом, мій сторіс можна вважати як відгук на сайти:
http://medadvice.com.ua/
http://med-group.com.ua/


Вернуться в Истории и личный опытКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость