Pravnik.com.uaЖиття переможе смерть, а світ – темряву.

Отримання медичної довідки, або як можна стати божевільним із-за одного слова

 
Повідомлення: 203
Зареєстрований: 08.10.2018

Отримання медичної довідки, або як можна стати божевільним із-за одного слова

Повідомлення #1 AndreyPravnik » 20.02.2019, 15:48

У цьому розділі хотів би поділитися своїм досвідом в отриманні медичної довідки для виїзду за кордон, особливо увагу зверну на так називаємих "приватних лікарнях", які без аналізів та обстежень за 1 день зроблять таку довідку без проблем.
Звернувся до мене клієнт з питанням допомоги в оформленні закордоної візи, документи всі зібрали залишилося питання отримання медичної довідки для виїзду за кордон.

Дослідивши питання отримання цієї довідки, з’явилося 2 шляхи для її отримання:

1. Звернутися до державної клініки (далі по текст - ДК), з процедурою здавання усіх аналізів та проходженням усіх обстежень, що загалом по часу зайняло від 1 до 2 неділь та було б затратним оскільки деякі аналізи та обстеження коштують грошей, якщо звісно немає зв’язків у державні лікарні 
2. Звернутися приватної клініки (далі по текст – ПК), та отримати цю довідку 3 варіантами:
І. здавати усі аналізи як і в державні лікарні
ІІ. здати частину аналізів які необхідні для ПК, щоб видати цю довідку
ІІІ. отримання довідки без аналізів

Озвучивши ці варіанти, клієнтом, було прийнято рішення, у зв’язку з обмаллю часу піти 2 шляхом та ІІІ варіантом.
Загугливши де можна отримати таку довідку, знайшов декілька сайті та відразу намагався дізнатися ціну, строки виконання та які документи потрібно. Спочатку відповіді були нормальні вся бесіда була безбідна та не передбачала біди, але до 1 факту, я відразу після того як дізнався ціну та іншу інфу говорив, що довідку роблю для клієнта, і з цього момента починається просто bullshit.
Або вони вас просто пошлють на три веселих букви, або будуть ігнорувати, і саме головне якщо на другий сайт телефонувати, то Ви вже автоматично в чорному списку. На електроні листи взагалі реагують як додіки, при всьому ще й вас лайном поливати що ви спамер, душевнохворі і тд.

Варіант переписки далі:

1. Доброго дня. Необхідна довідка для виїзду за кордон, а саме в Іспанію. Хотів Вас запитати які документи Вам необхідні та яка вартість цієї послуги? Та в який строк буде зроблена довідка? Дякую.
2. вы в чёрном списке
1. Круто працюєте
2. Круто всим долбите
У дані ситуації зрозуміло, що вони уже давно користуються голландським штурвалом, і довбатися у них натурально. На подальші листи взагалі повний ігнор, добавли в чорний список.

1. Доброго дня. Необхідна довідка для виїзду за кордон, а саме в ***, знайшов у Вас на сайті за 450 грн. Хотів Вас запитати які документи Вам необхідні? Та в який строк буде зроблена довідка? Дякую.
2. Вы всем подряд пишите ?
1. Не зрозумів Вашого питання? Кому всім? Мене цікавить питання отрмання довідки.
2. Ну вы всем пишите про то что вам нужна эта довидка. Что вы не понимаете? Вы что спамер?
1. Ви так з усіма клієнтами розмовляєте? Мені необхідно отримати цю довідку, я знайшов Ваш сайт, я написав Вам, хочу дізнатися які необхідні документи, вартість та строк.
2. Вы вчера уже звонили! Вы забыли ? Вы вчера звонили услышали цену и положили трубку . Вы здоровы ?
2. Клиент делает заказ. А не мониторит где подешевле, забывает что звонил и строит из себя душевнобольного
Дізнатися з якого номера я телефонував теж не вдалося, повний ігнор.

З раза 5 я знайшов «контору» яка зробила без лишніх питань і документи були успішно подані до посольства.

Отже, чому ці так звані «конторки» так за боялися 1 фрази,» що довідка не для себе береться», та все просто, скоріше за все це фраза по які вони відразу зливаються і постійно відмовляють, оскільки так себе б повели працівники правоохоронних органів, оскільки діяльність та достовірність таких довідок на рівні «Фількиних грамот», діяльність таких «конторок» взагалі підається сумніву, не говорячи про те, що оплати або буде проходити налом, або взагалі наложеним платежем або іншим способом який би не звіз клієнта з.виконавцем, я не згадую якщо запросити у них статутні документи та їх адрес для особисто спілкування що рівноцінно 0.


Посилання на такі лайно сайти не буду давати тому, що немає сенсу рекламувати шлак та шахраїв, кому буде цікаво пишіть в особисті повідомлення.

Аватар
 
Повідомлення: 281
Зареєстрований: 05.10.2018
Звідки: Київ
Специализация: Захист прав споживачів

Повідомлення #2 Pravnik » 20.02.2019, 20:22

Куллстори, мне понравилось.
Только почему светить героев не хочешь?) Я думаю пользователи интернета по запросу "отзывы *название компании*" смогут благодаря твоей истории себя обезопасить от таких ребят, которые не ведая истины ведут себя некрасиво. :ugeek:

 
Повідомлення: 203
Зареєстрований: 08.10.2018

Повідомлення #3 AndreyPravnik » 25.02.2019, 13:07

Pravnik написав:Куллстори, мне понравилось.
Только почему светить героев не хочешь?) Я думаю пользователи интернета по запросу "отзывы *название компании*" смогут благодаря твоей истории себя обезопасить от таких ребят, которые не ведая истины ведут себя некрасиво. :ugeek:
Тому, що ці "Герої", на момент того коли я здійснював пошук знаходился на перші сторінці пошуку за запитом "медична довідка для виїзду за кордон", щас ці сайти уже не на перші сторінці.
Загалом, мій сторіс можна вважати як відгук на сайти:
http://medadvice.com.ua/
http://med-group.com.ua/

Аватар
 
Повідомлення: 281
Зареєстрований: 05.10.2018
Звідки: Київ
Специализация: Захист прав споживачів

Повідомлення #4 Pravnik » 24.05.2019, 15:21

RU: Отзыв на сайт med-group.com.ua
В этом разделе хотел бы поделиться своим опытом в получении медицинской справки для выезда за границу, особенно обращу внимание на так називаємих "частных больницах", которые без анализов и обследований за 1 день сделают такую справку без проблем.
Обратился ко мне клиент с вопросом помощи в оформлении закордоної визы, документы все собрали осталось вопрос получения медицинской справки для выезда за границу.

Исследовав вопрос получения этой справки, появилось 2 пути для ее получения:

1. Обратиться в государственную клинику (далее по текст - ДК), с процедурой сдачи всех анализов и прохождением всех обследований, что в целом по времени заняло от 1 до 2 недель и было бы затратным поскольку некоторые анализы и обследования стоят денег, если конечно нет связей в государственные больницы 
2. Обратиться частной клиники (далее по текст – ПК), и получить эту справку 3 вариантами:
И. сдавать все анализы как и в государственные больницы
II. сдать часть анализов которые необходимы для ПК, чтобы выдать эту справку
III. получение справки без анализов

Озвучив эти варианты, клиентом, было принято решение, в связи с нехваткой времени пойти 2 путем и III вариантом.

Загуглив где можно получить такую справку, нашел несколько сайте и сразу пытался узнать цену, сроки исполнения и какие документы нужно. Сначала ответы были нормальные вся беседа была безбедная и не предполагала беды, но до 1 факта, я сразу после того как узнал цену и другую инфу говорил, что справку делаю для клиента, и с этого момента начинается просто bullshit.
Или они вас просто пошлют на три веселых буквы, или будут игнорировать, и самое главное если на второй сайт звонить, то Вы уже автоматически в черном списке. На электронные письма вообще реагируют как додики, при всем еще и вас дерьмом поливать что вы спамер, душевнобольные и тд.

Вариант переписки далее:

1. Доброго дня. Необходима справка для выезда за границу, а именно в Испанию. Хотел Вас спросить какие документы Вам необходимы и какова стоимость этой услуги? И в какой срок будет сделана справка? Спасибо.
2. вы в черном списке
1. Круто работаете
2. Круто всем долбите
В данные ситуации понятно, что они уже давно пользуются голландским штурвалом, и долбиться у них натурально. На дальнейшие письма вообще полный игнор, добавли в черный список.

1. Доброго дня. Необходима справка для выезда за границу, а именно в ***, нашел у Вас на сайте за 450 грн. Хотел Вас спросить какие документы Вам необходимы? И в какой срок будет сделана справка? Спасибо.
2. Вы всем подряд пишите ?
1. Не понял ваш вопрос? Кому всем? Меня интересует вопрос получения справки.
2. Ну вы всем пишите про то что вам нужна эта довидка. Что вы не понимаете? Вы что спамер?
1. Вы так со всеми клиентами разговариваете? Мне необходимо получить эту справку, я нашел Ваш сайт, я написал Вам, хочу узнать какие документы необходимы, стоимость и срок.
2. Вы вчера уже звонили! Вы забыли ? Вы вчера звонили услышали цену и положили трубку . Вы здоровы ?
2. Клиент делает заказ. А не мониторит где подешевле, забывает что звонил и строит из себя душевнобольного
Узнать с какого номера я звонил тоже не удалось, полный игнор.

С раза 5 я нашел «контору» которая сделала без лишних вопросов и документы были успешно поданы в посольство.

Итак, почему эти так называемые «конторки» так боялись за 1 фразы,» что справка не для себя берется», да все просто, скорее всего это фраза по которые они сразу сливаются и постоянно отказывают, поскольку так себя бы повели работники правоохранительных органов, поскольку деятельность и достоверность таких справок на уровне «Фількиних грамот», деятельность таких «конторок» вообще підається сомнения, не говоря о том, что оплаты или будет проходить налом, или вообще наложенным платежом или другим способом который бы не свез клиента.исполнителем, я не вспоминаю если запросить у них уставные документы и их адресов для лично общения что равноценно 0.


Ссылки на такие говно сайты не буду давать потому, что нет смысла рекламировать шлак и мошенников, кому будет интересно пишите в личные сообщения.


Повернутись в Історії та особистий досвід



Хто зараз на форумі