Pravnik.com.uaТвоя нарадча кімната ;)

Росіян саджатимуть за перетин кордону

Аватара
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 05.10.2018
Откуда: Киевская область
Специализация: Защита прав потребителей

Росіян саджатимуть за перетин кордону

Сообщение #1 Pravnik » 18.10.2018, 16:12

ВР прийняла за основу і в цілому законопроект №7017 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62393), яким пропонується ввести кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України. За відповідну ініціативу проголосували 243 депутати при мінімально необхідних 226.

Документ вносить зміни до КК України, встановлюючи кримінальну відповідальність за перетин державного кордону України особою, яка має громадянство держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора.

Згідно з нововведенням це має стосуватися осіб, які мають намір зашкодити національним інтересам України і перетинають кордон будь-яким способом поза пунктами пропуску або у пунктах пропуску, але без відповідних документів.

Таке діяння каратиметься позбавленням волі терміном до трьох років. За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій із застосуванням зброї - терміном від п'яти до восьми років.

Вернуться в Новое в законодательствеКто сейчас на форуме

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость